2017 m. kovo 23 – balandžio 12 d. O. Tumėnaitės – Bražėnienės viešnagės JAV renginiai PDF Spausdinti El.paštas

2017 m. kovo 23 – balandžio 12 dienomis Odeta Tumėnaitė – Bražėnienė kartu su dukra Adele Bražėnaite viešėjo JAV, kur dalyvavo daugelyje kultūrinių renginių.
Parodos.
Kovo 25 d. Čiurlionio galerijoje Čikagoje buvo atidaryta „Aukso vainiko“ laureatės Odetos Tumėnaitės – Bražėnienės karpinių, lino ir medžio raižinių ir „Sidabro vainikėlio“ laureatės Adelės Bražėnaitės medžio raižinių paroda „Mūsų Lietuva“ iš ciklo „Šeimos“.

 Galerijoje „Siela“ Lietuvių dailės muziejuje Lemonte vyko personalinė O. Tumėnaitės – Bražėnienės karpinių, lino ir medžio raižinių paroda bei knygų pristatymas.

 Mokymai.

Karpinių, margučių skutinėjimo ir marginimo vašku mokymai vyko Čikagos lituanistinėje mokykloje ir Balzeko lietuvių kultūros muziejuje Čikagoje bei Maironio mokykloje ir galerijoje „Siela“ Lemonte. Mokymus vedė O. Tumėnaitė – Bražėnienė su dukra Adele Bražėnaite.


Muziejų fondai.
O. Tumėnaitės – Bražėnienės knygų ir kūrinių įsigijo Balzeko lietuvių kultūros muziejus Čikagoje ir Lietuvių dailės muziejus Lemonte. Taip pat privatūs meno kolekcininkai.
Renginių viešinimas žiniasklaidoje.
Apie O. Tumėnaitės – Bražėnienės ir A. Bražėnaitės parodas ir mokymus rašė JAV lietuvių laikraščiai: „Draugas“, „Čikagos aidas“ ir „Geras“. Taip pat tautodailininkė buvo pakviesta į tiesioginę laidą Čikagos lietuvių radijuje.


{backbutton}

 

  Joomla free templates, advanced web hosting.