2012 m. rugsėjo 7-10 d. Odeta Bražėnienė dalyvavo tarptautiniame karpytojų simpoziume Maskvoje PDF Spausdinti El.paštas

Simpoziumo dalyviai2012 m. rugsėjo 7-10 dienomis Maskvos srities Domodedovo Istorijos ir meno muziejuje vyko Tarptautinis karpytojų simpoziumas. Jame dalyvavo ir delegacija iš Lietuvos: LTS Vilniaus skyriaus pirmininkė Ramutė Kraujalienė ir karpytojai Roma Gudaitienė, Klaidas Navickas bei uteniškė Odeta Bražėnienė.
Muziejuje vyko Tarptautinė karpinių paroda, kurioje dalyvavo visi simpoziumo dalyviai. Dvi dienas buvo skaitomi pranešimai apie pasaulio karpinius.
Rugsėjo 8 d. simpoziumo dalyviai dalyvavo Rusijos dekoratyvinio - taikomojo meno muziejuje Maskvoje. Be paskaitų, čia vyko karpinių proceso mokymai. Odeta Bražėnienė gausiam būriui maskviečių vaikų ir suaugusių demonstravo lietuviškų karpinių ypatybes ir mokė karpinių amato.
Rusijos dekoratyvinio - taikomojo meno muziejus iš simpoziumo dalyvių įsigijo karpinių Gyvybės medžio tema, kurie bus eksponuoti tarptautinėse parodose.
Simpoziumo dalyviai turėjo galimybę ne tik bendrauti su bendraminčiais, keistis darbais ir knygomis, suorganizuoti bendras parodas, bet ir pažinti Rusijos sostinę Maskvą. Odeta Bražėnienė dėkinga Utenos rajono merui Alvydui Katinui už paramą vykstant į Tarptautinį karpytojų plenerą.

  Joomla free templates, advanced web hosting.